![](https://www.tedbatman.k12.tr/wp-content/uploads/2018/01/ted-batman-logo-300.png)
İKİ KÖPRÜ MEYVE BAHÇELERİ GEZİLDİ
11 Ekim 2023![](https://www.tedbatman.k12.tr/wp-content/uploads/2018/01/ted-batman-logo-300.png)
TOPRAK, EĞİTİME VEDA ETTİ
18 Ekim 2023![](https://www.tedbatman.k12.tr/wp-content/uploads/2018/01/ted-batman-logo-300.png)
Gelenek haline getirdiğimiz “Kitap Tanıtım Etkinliği ” Ortaokul Türkçe Öğretmenimiz Saniye SEVEN’in koordinatörlüğünde gerçekleştirildi. Okul Müdürümüz Hasan ERDAL, öğrencilerimiz Roza TOKAT, Asya ÖZTÜRK, Muhammed Ali KAYACAN, Furkan Ramazan TÜFEKÇİ ve Beren ATASOY okudukları kitaplarını büyük bir heyecanla tanıttılar. “Okumak ve okuduğunu paylaşmak bir kültürdür.”