Mardin Konseri

Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında TED Batman Orkestramız Batman’da ki Down Sendromlu öğrenciler ile birlikte Mardin’de bir konser verdi.

Daha önce lösemili ve talesemili çocuklara konser veren 30 kişilik orkestramız bu seferde Down Sendromlular Derneği ile işbirliği içinde Mardin Çağın Koleji’nde bir konser verdi.Çocukların müzik eşliğinde eğlendiği konserde ev sahibi Çağın Koleji ve Müdürü Hıdır Malgir’e teşekkür ediyoruz. Organizasyonu yapan müzik öğretmenlerimiz Hüseyin Akkaya , İrfan Akpınar ve PDR Uzmanı Ercan Kapar önümüzdeki hafta çocuk esirgeme kurumundaki evlatlarımız için bir çalışma tertipleyeceklerini söylediler.

 

  ETKİNLİKLER & HABERLER

+ Tümünü Gör    

ÖĞRENCİLERİMİZE DOĞRU DURUŞ KONFERANSI

Türkiye Fizyoterapistler Derneği Batman İl Temsilcisi Serkan Öner TED Batman Koleji öğrencilerine doğru duruş (Postür) ile ilgili konferans verdi.
08.01.2018 09:48Devamı...

4.TED’İN UYGULAMALARI KONFERANSI

Türk Eğitim Derneği’nin Doğu okullarının bölge toplantısına TED Malatya Koleji ev sahipliği yaptı. Toplantıda Doğu bölgelerinde bulunan TED Batman, TED Diyarbakır, TED Şanlıurfa, TED Gaziantep, TED Sivas ve ev sahibi TED Malatya Koleji katıldı.
08.01.2018 09:27Devamı...

Koro eğitimi ve Yönetimi Atölyesi

TED Adana Koleji'de düzenlenen "Koro eğitimi ve Yönetimi Atölyesine" 22 TED müzik öğretmeni katıldı.
08.01.2018 08:56Devamı...

ATATÜRK KÖŞESİ

Atatürk Köşesi

AYIN MAKALESİ

HİBRİT İNSANA DOĞRU

REHBERLİK ve VELİ BÜLTENLERİMİZ

REHBERLİK ve VELİ BÜLTENLERİMİZ

TED BATMAN KOLEJİ MEZUNLARI DERNEĞİ

TED BATMAN KOLEJİ MEZUNLARI DERNEĞİ

BAĞLANTILAR

Türk Eğitim DerneğiTED Tanıtım FilmleriTed Üniversitesiİktisadi İşletmesiTed MemGenç MeşaleE-Okul Veli Bilgilendirme SistemiTed Öğrenci Bilgi Sistemi